FAQ

 

Jeśli nie możesz znaleźć swojego pytania w FAQ, skontaktuj się z nami.

Delikatne wibracje / oscylacje powietrza, niesłyszalne, niewidoczne i niewyczuwalne.
Nie. Ultradźwięki generowane przez Mira-Pet nie są porównywalne z „twardymi” USG używanymi przez dentystów i weterynarzy. Od ponad 20 lat na ludziach stosowano różne wersje tej technologii.
Gwarancja wynosi dwa lata. Możliwość wykupienia trzeciego roku gwarancji.
Absolutnie nie. W żadnej z naszych past do zębów ani produktów kosmetycznych nie używamy plastiku, mikroplastiku ani mikroplastiku. Nie używamy też żadnych składników ściernych.
Użycie specjalnego żelu do zębów Mira-Teeth jest obowiązkowe dla prawidłowego czyszczenia. Zwykła pasta do zębów NIE tworzy nanopęcherzyków. Za doskonałe przewodnictwo odpowiadają specjalne składniki zawarte w preparacie. Jeśli fale ultradźwiękowe przenikną żel lub piankę w jamie ustnej, w ciągu milisekund powstają miliardy nanopęcherzyków. Te drobne pęcherzyki kawitują i implodują, które są wielokrotnie odtwarzane za pomocą ultradźwięków, o ile Mira-Teeth jest włączona. Sama liczba tych nanopęcherzyków i ich wyjątkowa zwinność sprawiają, że bąbelki docierają do każdego miejsca w jamie ustnej, w dowolnym miejscu na powierzchni zęba, do szczelin i między zębami.
Każdą główkę szczoteczki można użyć + - 30 razy. Główkę szczoteczki należy wymienić, gdy włosie zacznie się strzępić i wyginać.
Wymiana główek szczoteczki jest łatwa. Zobacz sekcję „Obsługa klienta”, aby uzyskać wyjaśnienia dotyczące wideo. Znajdziesz go w stopce.
Szacowana żywotność produktu to + 5 lat.
Fabryka znajduje się w Niemczech (Schwarzwald) w odległości 250 kilometrów od Frankfurtu.
Tak, Techmira produkuje ultradźwiękową szczoteczkę do zębów Mira-Pet. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną / kamień nazębny, zapalenie dziąseł i śmierdzący oddech u psów.
NEWSLETTER