Siedem zalet w porównaniu ze szczoteczką do zębów

Dowiedz się o wyjątkowych zaletach CleanyTeeth

Zaleta 1: CleanyTeeth usuwa kamień nazębny i zatrzymuje krwawienie z dziąseł

Krwawiące dziąsła? Używasz najlepszej szczoteczki elektrycznej / sonicznej, ale nadal masz krwawiące dziąsła. Twoja higienistka stomatologiczna zawsze skarży się na kamień nazębny wokół linii dziąseł.
CleanyTeeth usuwa przyczynę krwawienia dziąseł i paradontozy CleanyTeeth eliminuje bakterie powodujące krwawienie z dziąseł i płytkę nazębną / kamień nazębny. Twoja aktualna ręczna lub elektryczna szczoteczka do zębów czyści tylko tam, gdzie sięgają włosie. Fale ultradźwiękowe CleanyTeeth wnikają w tkankę i zapewniają naprawdę głębokie oczyszczenie kieszonek dziąseł, powstrzymując tworzenie się płytki nazębnej / kamienia nazębnego.

Zaleta 2: Łagodny dla dziąseł i szkliwa - bez otarć

Elektryczna szczoteczka soniczna podrażnia dziąsła i może uszkodzić szkliwo

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak delikatnie czyści CleanyTeeth.

CleanyTeeth poprawia recesję dziąseł Każdego dnia używasz elektrycznej szczoteczki do zębów, podrażniasz dziąsła, co prowadzi do większej recesji dziąseł. CleanyTeeth jest tak delikatny, że z czasem poprawia recesję. Zobaczysz, że dziąsła wracają do normy o 1 - 3 milimetry.
CleanyTeeth zapobiega ścieraniu się szkliwa CleanyTeeth w ogóle nie wykorzystuje cząsteczek ściernych do czyszczenia, ponieważ samo ultradźwięki niszczy bakterie. Dzięki temu jest znacznie delikatniejszy i nie uszkadza szkliwa.

CleanyTeeth zapewnia najdelikatniejsze czyszczenie zębów

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak delikatnie czyści CleanyTeeth.
  • Pasta do zębów CleanyTeeth nie zawiera cząstek ściernych; czyści za pomocą nano bąbelków
  • Nieruchomy: bez pocierania, bez szorowania główek szczoteczki

Zaleta 3: Chroni implanty i integrację z kością szczęki

Boisz się peri-implantitis i utraty implantów? Zwykłą szczoteczką do zębów nie można oczyścić wewnętrznej tkanki (dziąsła) ani kieszeni dziąsłowej otaczającej zaczep. Obecne tam bakterie mogą z czasem powodować stany zapalne i utratę masy kostnej. Twój implant stanie się niestabilny i stracisz go.
CleanyTeeth zapobiega utracie kości i implantów spowodowanej stanem zapalnym CleanyTeeth to jedyna szczoteczka do zębów, która naprawdę głęboko czyści kieszenie dziąseł otaczające zaczep. Codzienna ochrona implantów nigdy nie była łatwiejsza.

Zaleta 4: Wybiela zęby do 5 odcieni w zaledwie 4 minuty

Ciesz się przyjemnościami życia bez żalu? Nikotyna, kawa, wino, herbata i jedzenie pozostawiają plamy i przebarwienia na zębach.
CleanyTeeth zapewnia doskonałe wybielanie z sodą oczyszczoną i bez nadtlenku Szczoteczka do zębów CleanyTeeth i pasta do zębów CleanyTeeth rozjaśniają lub całkowicie usuwają plamy i przebarwienia bez użycia agresywnych środków chemicznych. Równocześnie wybiela i czyści. Jeszcze lepsze rezultaty osiąga się dzięki dodatkowemu żelowi CleanyTeeth Double Whitening Gel, który jest kompatybilny z urządzeniem CleanyTeeth. Zapewnia do pięciu odcieni więdnięcia zębów w ciągu czterech minut.
Zestaw wybielający bez nadtlenku PATRZ SZCZEGÓŁY

Zaleta 5: Najszybsza szczoteczka do zębów

CleanyTeeth czyści wszystkie zęby w 60 - 90 sekund CleanyTeeth ma szeroką sferę oczyszczania. Czyści poza polem szczeciny. Oczyszczenie całej jamy ustnej zajmuje tylko 60 - 90 sekund.
3-stronna główka szczoteczki skraca czas czyszczenia do 45 - 60 sekund 3-stronna główka szczoteczki czyści wszystkie powierzchnie zębów za jednym pociągnięciem.
Jednostronna główka szczoteczki i trójstronna główka szczoteczki dają takie same wyniki. Jednak 3-stronna głowica jest 2/3 szybsza.

Zaleta 6: Zatrzymuje nieświeży oddech do 12 godzin

Pragniesz długotrwałego świeżego oddechu? W 85 procentach przypadków nieświeży oddech jest wynikiem złej higieny jamy ustnej.
CleanyTeeth niszczy bakterie powodujące nieświeży oddech Technologia CleanyTeeth ma wyjątkową zdolność usuwania nieświeżego oddechu na długi czas. Usuwa przyczynę nieświeżego oddechu. Bakterie niszczone są na zębach, w najmniejszych szczelinach i kieszonkach dziąseł.

Zaleta 7: Skutecznie czyści zęby pod drutami i w pobliżu zamków

Masz trudności z czyszczeniem pod drutami lub w pobliżu aparatu ortodontycznego?
CleanyTeeth z łatwością czyści zęby za pomocą aparatów ortodontycznych i zamków Metalowe druty blokują szczotkowanie za pomocą sonicznych szczoteczek elektrycznych lub szczoteczek ręcznych. Mira-Teeth jest wolna od ruchu / rotacji, metalowe druty nie mogą zablokować CleanyTeeth. Ultradźwięki usuwają bakterie i pozostałości nawet w bliskim sąsiedztwie zamka.
Porównaj CleanyTeeth z innymi urządzeniami Porównaj czyszczenie

Zestaw startowy i materiały CleanyTeeth

Zestaw startowy CleanyTeeth Srebrny

WYŚWIETL I KUP

Roczny pakiet zapasów CleanyTeeth

WYŚWIETL I KUP

Zestaw startowy CleanyTeeth Rosé Gold

WYŚWIETL I KUP
NEWSLETTER